bavaria-fitness-logo

O nás

Vítáme Vás ve fitness centru BAVARIA,

Své služby klientům nabízí fitness centrum od roku 1992, kdy jedním ze zakladatelů byl „matador“ a zakladatel opavské kulturistiky Jiří Týn. Pod jeho vedením fitness centrum fungovalo dlouhých 30 let a po covidové pandemii, v druhé polovině roku 2021 začala provozovat fitness centrum naše společnost. Nový tým navazuje a pokračuje v odkazu pana Jiřího Týna

„ ZDRAVÍ-SÍLA-KRÁSA pro každého, kdo vstoupí do našich dveří“.

Naše fitness centrum nabízí tradiční klasické posilovací cvičení jak na posilovacích strojích, tak s činkami. Na ploše cca 700m² najdete mnoho posilovacích strojů, širokou výbavu jednoruček a závaží. Řadíme se mezi jedno z největších fitness center v Opavě.

Pro příznivce kardio cvičení nabízíme široce vybavenou zónu běžeckými pásy, nekonečnými schody, elipticaly a rotopedy.

Velikosti fitness centra jsou odpovídající šatny a také sprchy.

U nás si najdou svůj prostor jak pokročilí, rekreační tak i úplně začínající cvičenci. Náš tým zkušených trenérů rád poradí všem klientům jak v systému cvičení, tak s tréninkovým plánem, či se stravováním.

Náš tým se snaží vytvořit ve fitness centru svým přístupem rodinné a pohodové prostředí, aby se naši klienti  cítili co nejlépe. Své místo si u nás najdou všechny věkové kategorie nadšenců fitness. A naše heslo je, že posilovací cvičení je pro každý věk a v této „rychlé“ době se snažíme šířit myšlenku ve společnosti- ZASTAV SE A UDĚLEJ NĚCO PRO SVÉ ZDRAVÍ A TĚLO.

A proto se budeme těšit na Vaši návštěvu a uděláme vše proto, abyste už u nás zůstali jako členové „rodiny“ a objevili kouzlo, co vše Vaše tělo a mysl dokáže.

Hezký den
BAVARIA tým

Bavaria Fitness

Přijď si vytvořit nová přátelství, najít motivaci a zažít přátelskou a podporující komunitu, která ti pomůže dosáhnout tvých cílů.

Těšíme se na tvou návštěvu!

Kde jsme

Hlavní 302/68, 74706 Opava – Kylešovice

Kontakty

©2023 Bavaria Fitness